O NÁS OBCHODNÍ PODMÍNKY KE STAŽENÍ TECHNICKÝ BLOK HS MEDIA ZAMĚSTNÁNÍ KONTAKT
DOPORUČUJEME

INSIZE - profil projektory

Od 171 834 Kč bez DPH

DOPORUČUJEME

INSIZE 3227 - analogové tříbodové dutinoměry

Od 4 454 Kč bez DPH

O NÁS

Vážení návštěvníci webové prezentace společnosti Habilis Steel,


Dovolte, abychom Vám na několika následujících řádcích představili naší společnost, její vznik, profil, sortiment a vizi. Společnost Habilis Steel spol. s r.o. je součástí skupiny Habilis, která se již 8let věnuje výhradně oblasti problematiky nástrojového vybavení průmyslových provozů. Společnost se zaměřovala vždy na kompletní servis pro zákazníka a tak se postupem času začala věnovat nejenom prodeji nástrojů, ale také vývoji, servisu a částečně i výrobě dřevoobráběcích a kovoobráběcích nástrojů.


Společnost Habilis Steel spol. s r.o. poskytuje svým zákazníkům kompletní servis v podobě prodeje a poradenství při vybavení dílen malých středních i velkých podniků.  V politice podniku se odráží snaha o distribuci kvalitních nástrojů za přijatelné ceny a jediným cílem společné snahy je spokojený zákazník ať už je to na konci standardního obchodu při denním nebo internetovém prodeji, tak u dlouhodobých projektů pro větší kusové nebo sériové výroby.


Společnost působí po celé České a Slovenské Republice a jednotlivé regiony jsou rozděleny mezi obchodníky, kteří jsou Vám k dispozici 6 dnů v týdnu. Standardní pracovní doba společnosti je totiž PO-SO, to jsou dny, kdy jsme tu pro Vás, protože ze zkušeností moc dobře víme, že pro mnohé kovovýroby pracovní týden pátkem nekončí. Zavedení tohoto systému je dalším krokem směrem k našim zákazníkům.


Abychom byli schopni vyhovět požadavkům všech zákazníků, spolupracujeme s dodavateli z Itálie, Německa, Turecka, Švýcarska, Španělska, Portugalska a Spojených států Amerických. Habilis Steel je výhradním obchodním zástupcem několika výrobců, specializovaných na určité okruhy strojního obrábění. Všichni tito výše uvedení dodavatelé jsou výrobci kvalitních nástrojů a příslušenství k nim. Veškerý základní sortiment nástrojů držíme skladem. Ostatní neskladové položky jsme schopni dodat do týdne až čtyř a to včetně nástrojů vyráběných na zakázku dle výkresové dokumentace zákazníka. Pokud není možné dodat výkresovou dokumentaci, nabízíme její vypracování na základě náčrtku nebo po konzultaci s našimi techniky.


Doufáme, že již brzy i Vy vyzkoušíte kvalitu nástrojů dodávaných společností Habilis Steel a objevíte výhody, které s sebou tyto produkty přináší.


S pozdravem a přáním brzské spolupráce za tým Habilis Steel


Jiří Eichler
Habilis Steel spol. s r.o.

 

 

Copyright 2019 Habilis Steel - kovoobrabeci-nastroje.cz  Mady by atomicmedia